A Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft. Magyarország vezető állami tulajdonú alkalmazott kutatóintézete

miskolci telephelyére munkatársat keres

laborasszisztens

munkakörbe.

A Gyártási Divízió Fejlesztési Osztályának erősítésére keresünk megoldásorientált jelöltet.

Csapatunk innovatív, fenntartható technológiák kifejlesztésén dolgozik. Az alkalmazott kutatási tevékenység eredményeivel a versenypiac szereplői által feltett kérdésekre szállít megoldásokat. Ha te is szeretnél tudásoddal hozzájárulni a jövő technológiáinak kifejlesztéséhez és elhivatottnak érzed magad, hogy rendkívül változatos feladatok megoldásában támogasd kutató csapatunkat, akkor

jelentkezz hozzánk és dolgozzunk együtt a közös sikerért!

Amiben számítunk a szakértelmedre:

  • Részvétel a laboratóriumi kutatási feladatokban, a kísérleti munka segítése a      laboratóriumi folyamatokban, a kutató munkatársak irányításával
  • Napi rutin mérések elvégzéséhez szükséges előkészítő műveletek és a hozzákapcsolódó dokumentáció naprakész vezetése
  • Mintavételezések, a minták előírás szerinti tárolása, megőrzése
  • Vizsgálati oldatok, reagensek készítése
  • Alap mérőműszerek pontosságellenőrzése, nagyműszerek operátori szintű kezelése
  • A vizsgálatokhoz használt eszközök előírásnak megfelelő tisztítása, tisztán tartása
  • Az általa végzett vizsgálatok dokumentálása az érvényes és vonatkozó szabályozásoknak megfelelően, jegyzőkönyvek készítése
  • A laboratóriumi eszközök számbavétele
  • Laboratóriumi vegyszernyilvántartás vezetése, hiányzó, fogyó vegyszerek jelzése a felettes felé

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Vegyésztechnikusi végzettség
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

A kiválasztás során előnyt jelent, ha:

  • Tapasztalat laboratóriumi munkában
  • Angol nyelvtudás
  • Szabványok ismerete

10 ok, amiért minket válassz:

Fejlődést támogató lehetőségek

  • Kiváló szakemberekkel, támogató közegben dolgozhatsz együtt piacvezető innovatív projekteken, magas színvonalon felszerelt laborokban és eszközparkkal, mely hozzájárul a tudásod bővítéséhez, fejlődésedhez is
  • Idegennyelvi képzésekkel biztosítjuk a tudásod bővítését
  • Képzéseken, konferenciákon gyűjthetsz új információkat, gazdagíthatod szakmai felkészültségedet
  • Továbbtanulás támogatása, konzulensekkel, mentorokkal, tanulmányi szabadsággal, rugalmas munkaidő beosztással, tanulmányi szerződéssel
  • Rangos eseményeken (pl. Kutatók Éjszakája, Marie Curie nap) vehetsz részt, hogy a jövő nemzedékeit megismertesd a tudomány csodálatos világával, ezzel is hozzájárulva a fenntartható fejlődéshez

Egészség megőrző juttatások

  • SZÉP kártya juttatással támogatjuk a szellemi és testi feltöltődésedet
  • Sportaktivitásodat kihívások keretében jutalmazzuk
  • Teljeskörű, szűrésekre is kiterjedő magánegészségügyi ellátás

Egyéb támogatások

  • Nagyobb életeseményekhez kapcsolódó juttatásokkal segítünk át a nehézségeken (temetési segély) vagy hozzájárulunk a jövődhöz (diploma megszerzése, gyermek születése, házasságkötés)
  • A két ünnep között fizetett távolléttel támogatjuk, hogy feltöltődhess a családod körében

Jelentkezni magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével lehet az allas1@bayzoltan.hu címen.